Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Церемонія вручення диплома Doctor honoris causa ІФКС НАН України професору Олександру Степановичу Бакаю

Церемонія вручення диплома Doctor honoris causa ІФКС НАН України професору Олександру Степановичу Бакаю


By icmp_admin - Створено 08 Жовтень 2013

У п’ятницю, 11 жовтня 2013 року, о 15 год. 30 хв. у Залі засідань ІФКС НАН України (Львів, вул. Свєнціцького, 1) відбудеться церемонія вручення диплому Doctor Honoris Causa Інституту фізики конденсованих систем НАН України завідувачу відділу теорії конденсованих середовищ і ядерної матерії Інституту теоретичної фізики ім. О.І. Ахієзера ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України академіку НАН України, професору Олександру Степановичу БАКАЮ.

Академік НАН України О.С.Бакай прочитає лекцію: «Мезоскопічна теорія критичної точки газ-рідина: гетерофазні флуктуації і прояв ближнього порядку в критичних і надкритичних станах плину».
Рішенням Вченої ради ІФКС НАН України від 26 лютого 2013 року О.С. Бакаю присвоєно звання Doctor Honoris Causa за вагомий внесок у теорію плазми, скла, рідин, розвиток матеріалознавства для ядерної енергетики, підтримку української культури та поширення її у світі, а також тісну співпрацю з ІФКС НАН України у дослідженні невпорядкованих систем, фазових переходів та критичних явищ.

Причіплений файлРозмір
Bakai.pdf180.41 КБ