Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

XIV Робоча нарада Сучасні проблеми фізики м'якої речовини

XIV Робоча нарада Сучасні проблеми фізики м'якої речовини


By icmp_admin - Створено 26 Жовтень 2019

У четвер, 31 жовтня 2019 року в Інституті фізики конденсованих систем НАН України відбудеться XIV Робоча нарада з актуальних проблем фізики м'якої речовини. Робоча нарада організовується Науковою радою з проблеми "Фізика м'якої речовини", яка покликана координувати теоретичні та експериментальні дослідження у галузі фізики м'якої речовини у більш ніж двадцяти академічних установах та восьми університетах України, та Інститутом фізики конденсованих систем НАН України за підтримки Відділення фізики і астрономії НАН України.

Надзвичайно широке коло наукових проблем, що охоплює фізика м'якої речовини, вимагає постійних дискусій та обміну результатами між групами різноманітних напрямків, що в свою чергу сприяє зменшенню міждисциплінарних бар'єрів та
розвитку наукової співпраці. Започатковані у 2006 році щорічні Робочі наради з проблем фізики м'якої речовини мають на меті ознайомлення з найвагомішими результатами теоретичних та експериментальних досліджень з фізики рідин, рідких кристалів, макромолекулярних та біологічних систем, що отримані впродовж останніх років в Україні.

Цьогорічна Робоча нарада проводиться в рік 50-ти літнього ювілею Інституту фізики конденсованих систем НАН України і її програма складена з акцентом на обговорення фундаментальних проблем фізики м'якої речовини. У порядку денному наради є як наукові повідомлення дослідників з науково-дослідних установ ВФА, так і обговорення питання координації теоретичних та експериментальних досліджень в рамках Наукової ради та прийняття відповідного рішення.

Причіплений файлРозмір
Program_SMW_2019.pdf81.88 КБ