Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Урочиста академія ІФКС НАН України

Урочиста академія ІФКС НАН України


By icmp_admin - Створено 25 Жовтень 2019

1 листопада 2019 року відбудеться Урочиста академія, присвячена 50-річчю створення у Львові першого на Західній Україні академічного підрозділу в галузі теоретичної фізики – відділу статистичної теорії конденсованих систем Київського Інституту теоретичної фізики АН УРСР. Відділ згодом розвинувся в Інститут фізики конденсованих систем НАН України, який сьогодні позиціонується як один із провідних дослідницьких центрів на національному і міжнародному рівнях у галузі теорії конденсованої речовини і комп’ютерного моделювання багаточастинкових систем.

В програмі Урочистої академії:
• привітання від засновника і багатолітнього директора Інституту, нині – його почесного директора, академіка НАН України І.Р. Юхновського,
• доповідь академіка НАН України І.М. Мриглода про становлення і розвиток Інституту фізики конденсованих систем НАН України, починаючи від створення у 1969 році відділу статистичної теорії конденсованих систем Інституту теоретичної фізики, • презентація книги «Інститут фізики конденсованих систем НАН України: шлях тривалістю в півстоліття»,
• привітання гостей,
• відзначення працівників Інституту.

В переліку заходів, що проводилися в рамках програми святкувань 50-річчя колективу ІФКС НАН України: 5-та Міжнародна конференція зі статистичної фізики (3–6 липня 2019 р.) , 19 Всеукраїнська школа-семінар та Конкурс молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини (13–14 червня 2019 р.) . Урочистій академії передуватиме ХIV Робоча нарада з актуальних проблем фiзики м’якої речовини, яка відбудеться 31 жовтня в ІФКС НАН України. Цьогоріч тематика наради охоплюватиме фундаментальні проблеми фізики конденсованої речовини, з науковими доповідями виступлять серед інших патріархи Інституту академік НАН України І.Р. Юхновський та член-кореспондент НАН України М.Ф. Головко.

Урочиста академія проходитиме 1 листопада 2019 р. у Львові в Будинку вчених на вул. Листопадового Чину, 8. Початок о 15.00.

Причіплений файлРозмір
academy.pdf90.52 КБ