Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Про Інститут / Наглядова рада / Постанова №88 Президії НАН України

Постанова №88 Президії НАН України


ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА № 88

м.Київ03.03.2021

Про затвердження Положення про Наглядову раду при Інституті фізики конденсованих систем НАН України та її персонального складу

 

З метою незалежного оцінювання наукових результатів діяльності Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України, створення його позитивного іміджу та інтеграції у світовий науковий простір, відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», розпорядження Президії НАН України від 11.01.2017 № 15 «Щодо Наглядових рад при наукових установах НАН України», пункту 6 постанови Президії НАН України від 15.01.2020 № 8 «Щодо подальшого розвитку нормативно-правового забезпечення наукової сфери та вдосконалення структури управління в НАН України», а також враховуючи звернення інституту від 01.02.2021 № 26, Президія НАН України постановляє:
1. Затвердити Положення про Наглядову раду при Інституті фізики конденсованих систем Національної академії наук України (додається).
2. Затвердити персональний склад Наглядової ради при Інституті фізики конденсованих систем Національної академії наук України (додається).
3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Відділення фізики і астрономії НАН України та Науково-організаційний відділ Президії НАН України.