Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Церемонія вручення диплома Doctor honoris causa ІФКС НАН України професору Іванові Олександровичу Вакарчуку

Церемонія вручення диплома Doctor honoris causa ІФКС НАН України професору Іванові Олександровичу Вакарчуку


By icmp_admin - Створено 28 Вересень 2011

Уп'ятницю, 30 вересня 2011 року, о 14.00 год., в Залі засідань ІФКС НАН України (за адресою: вул.Свєнціцького,1) відбудеться Церемонія вручення диплома Doctor honoris causa Інституту фізики конденсованих систем НАН України відомому вченому в галузі теоретичної фізики, доктору фізико-математичних наук, професору, ректору Львівського національного університету імені Івана Франка Іванові Олександровичу ВАКАРЧУКУ.

Професор І.О.Вакарчук прочитає лекцію на тему: Про відповідність між класичними фізичними величинами та квантовомеханічними операторами.

Запрошуємо всіх зацікавлених.

 

Рішенням Вченої ради ІФКС НАН України від 16 травня 2011 р. звання Doctor honoris causa присвоєно Іванові Вакарчуку (Львівський національний університет імені Івана Франка) за розробку мікроскопічної теорії бозе-рідини, статистичної теорії невпорядкованих систем, розвиток математичних методів теоретичної фізики, теорії зоряних спектрів і фундаментальних проблем квантової інформатики, а також за діяльність з організації вищої школи у Львові та Україні і внесок у становлення Інституту фізики конденсованих систем НАН України.