Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

ХVIII Робоча нарада з актуальних проблем фізики м’якої речовини (до 80-ліття члена-кореспондента НАН України Мирослава Федоровича Головка)

ХVIII Робоча нарада з актуальних проблем фізики м’якої речовини (до 80-ліття члена-кореспондента НАН України Мирослава Федоровича Головка)


By Danylo Dobushovskyi - Створено 25 Жовтень 2023

3 листопада 2023 року у Львові в приміщенні Інституту фізики конденсованих систем НАН України (вул. Свєнціцького, 1, кім. 307) відбудеться чергова ХVIII Робоча нарада з актуальних проблем фізики м’якої речовини Наукової ради з проблеми «Фізика м’якої речовини» при Відділенні фізики і астрономії НАН України.

Як і всі попередні, цьогорічна зустріч наукових дослідників буде зосереджена на обговоренні актуальних фундаментальних та прикладних проблем фізики м’якої речовини. Особливий наголос буде зроблений на тематиці зі сфери наукових інтересів члена-кореспондента НАН України М.Ф. Головка, який цими днями відзначає 80-річчя від дня народження. Передбачено, що засідання відбуватимуться у змішаному онлайн/наживо форматі. Під час Робочої наради будуть заслухані наукові повідомлення та обговорені питання, пов’язані з координацією наукових досліджень в рамках напрямків діяльності Наукової ради.

З програмою Робочої наради можна ознайомитися тут.

Підключення до групи Робочої наради на платформі Zoom за лінком.

Причіплений файлРозмір
Program_SMW_2023_eng.pdf178.02 КБ