Мови

  • English
  • Українська

Пошук

Синдикація

RSS-матеріал

Професору Стефану Соколовському вручено диплом Доктора Honoris Causa Інституту фізики конденсованих систем НАН України

Професору Стефану Соколовському вручено диплом Доктора Honoris Causa Інституту фізики конденсованих систем НАН України


By icmp_admin - Створено 17 Лютий 2021

12 лютого 2021 року Генеральний консул України в Любліні (Польща) п. Василь Павлюк вручив від імені Інституту фізики конденсованих систем НАН України Диплом Доктора Honoris Causa ІФКС НАН України професору Університету ім. М. Кюрі-Склодовської в Любліні Стефану Соколовському.

В урочистій церемонії вручення диплома також взяли участь ректор УМКС в Любліні професор Р. Добровольський, консул С. Горбовська, працівники Інституту хімічних наук УМКС в Любліні, Люблінське та університетське телебачення. Генеральний консул В. Павлюк і ректор Р. Добровольський виступили з вітальним словом. Пан В. Павлюк, зокрема, наголосив на важливості розвитку наукового співробітництва між академічними закладами України і Польщі, висловив запевнення у підтримці співпраці вчених. Принагідно було проведено перемовини щодо удосконалення двосторонньої співпраці в освітній сфері, а пан ректор висловив зацікавленість у видачі подвійних дипломів з українськими ВНЗ.

Професор С. Соколовський дав інтерв’ю для ЗМІ, в якому високо оцінив діяльність ІФКС НАН України як одного з добре знаних світових наукових осередків у дослідженні фізики конденсованої речовини, відзначив видання Інститутом високого рівня журналу Condensed Matter Physics, що входить до філадельфійського списку, організацію і проведення Інститутом міжнародних конференцій зі статистичної фізики, які користуються значною популярністю серед світової наукової спільноти. Згадав також численні досягнення українсько-польської наукової співпраці, висловив подяку за взаємодію та суттєвий внесок науковців у справу укріплення дружніх зв’язків, збереження пам’яті про видатних вчених, які принесли славу науковому Львову.

Присвоєння почесного звання Доктора Honoris Causa ІФКС НАН України професору Університету ім. М. Кюрі-Склодовської в Любліні Стефану Соколовському стало гарним прикладом успішної українсько-польської співпраці і сприяє укріпленню іміджу України на міжнародній арені як країни з потужним науковим потенціалом, який творять талановиті українські вчені.

Фото з заходу надані прес-службою УМКС в Любліні та фотографом п. Бартошем Проллом.