Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

Seminars of departments

Seminars of departments


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
16.02.2010, Tue 11:00 Quantum statistics В. Краснов ICMP

Спектр іонного провідника в рамках псевдоспін-електронної моделі

9.02.2010, Tue 11:00 Quantum statistics В. Краснов ICMP

Дослідження електронного спектру та термодинаміки іонного провідника в рамках моделі Бозе-Фермі-Хаббарда

5.02.2010, Fri 10:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Огляд пакету ALPS для симуляцій сильноскорельованих систем

5.02.2010, Fri 10:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Огляд пакету ALPS для симуляцій сильноскорельованих систем

2.02.2010, Tue 11:00 Quantum statistics Т. Мисакович ICMP

Модель Бозе-Фермі-Хаббарда при скінченних температурах: надплинна фаза та фаза з зарядовою модуляцією

28.01.2010, Thu 16:30 Theory of model spin systems M. Максименко ICMP

Низькотемпературна термодинаміка моделі Гайзенберга на одновимірних ланцюжках з трикутними пастками

28.01.2010, Thu 10:00 Quantum statistics Менчишин О. ICMP

Коефіцієнти провідності XY моделі іонного провідника

17.12.2009, Thu 16:00 Theory of model spin systems О. Держко ICMP

Виникнення двовимірної моделі Ізинга при аналізі низькотемпературної поведінки квантового антиферомагнітного фрустрованого подвійного шару Гайзенберга

23.10.2009, Fri 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Бінас І.М. ICMP

Залежність коефіцієнтів самодифузії та поперечної в’язкості від маси у бінарних плинах із сильною масовою асиметрією

12.10.2009, Mon 16:00 Quantum statistical theory of catalytic processes ст.н.с. І. Омелян ICMP

Статистико-механічне моделювання властивостей полярних і магнітних рідин

10.07.2009, Fri 17:00 Theory of model spin systems н.с. О. Баран ICMP

Фазові діаграми спін-3/2 моделі Блюма-Капеля на прямокутній гратці

9.07.2009, Thu 17:00 Theory of model spin systems Б. Лісний ICMP

Спін-1/2 ромбічний ланцюжок Ізінга-Габбарда

7.07.2009, Tue 11:00 Quantum statistics Семотюк О.В. Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет електроніки

Стохастичний режим модульованої структури в неспівмірній фазі кристалів [N(CH$_3$)$_4$]$_2$MeCl$_4$ (Me=Cu, Zn, Fe)

1.07.2009, Wed 17:00 Theory of model spin systems Мирослава Топілко Львівський Національний університет, магістерська робота

Одновимірна система слабко взаємодіючих осциляторів зі статистикою Джентіле

18.06.2009, Thu 13:00 Theory of model spin systems М. Максименко ICMP

Низькотемпературні властивості моделі Хаббарда на певному класі сильно фрустрованих одно-вимірних граток

16.06.2009, Tue 15:00 Theory of model spin systems ст.н.с. Т. Верхоляк ICMP

Магнітні властивості s = 1/2 XX алмазного ланцюжка: наближення Йордана- Вігнера

10.06.2009, Wed 15:00 Statistical theory of condensed systems ст.н.с. Я. Ільницький ICMP

Фазові перетворення в полімерах та рідких кристалах: компютерне моделювання на різних просторово-часових масштабах (за матеріалами докторської дисертації)

19.05.2009, Tue 16:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Основні стани моделі граткового газу на трикутній гратці зі взаємодією перших і других сусідів та тричастинковою взаємодією найближчих сусідів

6.05.2009, Wed 14:00 Quantum statistics Олег Воробйов ICMP

Сильні короткосяжні кореляції в одновимірних іонних та протонних провідниках (за матеріалами кандидатської дисертації)

26.03.2009, Thu 16:30 Quantum statistical theory of catalytic processes Забуранний О.В. ICMP

Неермітовість і некомутативність в трансфер матриці DCSOS моделі