Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

All seminars

All seminars


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
27.10.2010, Wed 16:00 Theory of model spin systems О. Держко ICMP

Деформівні спін-1/2 ланцюжки. Спін-1/2 ланцюжки Гайзенберга-Ізинга

26.10.2010, Tue 16:00 ICMP проф. Йожеф Стречка Університет в Кошіце, Словаччина

Алгебраїчні перетворення відповідності і точно розв’язувані моделі в статистичній механіці

22.10.2010, Fri 11:00 Quantum statistics Р.Я. Стеців, О.А. Воробйов ICMP

Діаграми стану одновимірного провідника Паулі

21.10.2010, Thu 10:00 ICMP доц. О.П. Малик Національний університет “Львівська політехніка”

Застосування принципу близькодії в теорії розсіяння носіїв заряду в твердих розчинах сполук А2В6

19.10.2010, Tue 16:00 ICMP академік НАН України О.С. Бакай зав. відділу Інституту теоретичної фізики ім. О.І. Ахієзера, ННЦ “Харківський фізико-технічний інститут” НАН України

Про гетерофазні флуктуації поблизу критичної точки рідина-газ

15.10.2010, Fri 12:30 Quantum statistics О. Величко ICMP

Фазові діаграми для моделей типу ґраткового бозе-газу

14.10.2010, Thu 10:00 ICMP П. Шигорін Волинський національний університет ім. Лесі Українки, кафедра теоретичної фізики

Гідродинамічне наближення в теорії багаточастинкових систем за наявності квантового виродження зі зламом симетрії

8.10.2010, Fri 11:00 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Павленко Н.І. ICMP

Модифікація елементами впровадження приповерхневих шарів сплавів на основі заліза

5.10.2010, Tue 16:00 Quantum statistics ст.н.с. А. Швайка ICMP

Багаточастинкова динаміка та ефекти непружного розсіяння у сильноскорельованих електронних системах (За матеріалами докторської дисертації)

28.09.2010, Tue 16:00 Quantum statistics проф. І.В.Стасюк ICMP

Фонони у моделі Бозе-Хаббарда

23.09.2010, Thu 10:00 ICMP асп. В.Пальчиков ICMP

Ефекти безмасштабності та тісного світу в складних мережах (за матеріалами кандидатської дисертації)

21.09.2010, Tue 16:00 Quantum statistics О. Менчишин ICMP

Розрахунки провідності XY моделі у нормальній фазі: поведінка коефіцієнта Друде

17.09.2010, Fri 11:00 Quantum statistical theory of catalytic processes к.ф.-м.н. Ігнатюк В.В. ICMP

Когерентність, втрата когерентності та ефекти пам'яті в задачах поверхневої квантової дифузії

16.09.2010, Thu 10:00 ICMP ст.н.с. Є. Крячко Інститут теоретичної фізики НАН України

Дослідження структурних і функціональних особливостей взаємодії молекул в різних зарядових станах методом функціоналу густини

14.09.2010, Tue 10:00 ICMP пров.н.с. А. Коваленко Нац. Інститут Нанотехнології, Едмонтон, Альберта, Канада. Відділ прикладної механіки, Університет Альберти, Едмонтон

Статистико-механічна молекулярна теорія сольватації для термо- і електрохімії в нанопористих електродах

27.08.2010, Fri 10:30 ICMP Prof. F.Gruy (School of Mines of Saint-Etienne, France)

Modelling of nano and microparticles aggregation : history, progress and open questions

6.07.2010, Tue 11:00 Quantum statistics Р. Стеців, О. Воробйов ICMP

Розрахунок спектральних густин одновимірних іонних (протонних) провідників Паулі методом точної діагоналізації

5.07.2010, Mon 10:00 Statistical theory of condensed systems В. Пальчиков ICMP

Ефекти безмасштабності та тісного світу в складних мережах (за матеріалами кандидатської дисертації)

11.06.2010, Fri 15:30 Theory of model spin systems А. Андрусик ICMP

Термодинамічні та динамічні властивості сегнетоактивних сполук із двоямним асиметричним потенціалом (за матеріалами кандидатської дисертації)

1.06.2010, Tue 11:00 Quantum statistics Ю.І. Дубленич ICMP

Нескінченна адаптативність і квазикристали в моделі ґраткового газу на трикутній ґратці з короткосяжними (до восьмих сусідів включно) взаємодіями.