Languages

  • English
  • Українська

Search

Syndicate

Syndicate content

All seminars

All seminars


Date Department Speaker Affiliation Presentation title
15.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems В. Блавацька ICMP

Далекосяжні кореляції. Критерій важливості кореляцій

14.12.2010, Tue 11:00 Quantum statistics Ю. Дубленич ICMP

Континуум основних станів у моделях ґраткового газу на трикутній гратці

10.12.2010, Fri 11:00 Quantum statistics О. Менчишин ICMP

Діаграмні ряди для кореляторів "струм-струм" в моделі жорстких бозонів

9.12.2010, Thu 10:00 ICMP пров.н.с. Плевачук Ю.О. Львівський національний університет ім. Ів. Франка, кафедра фізики металів

Експериментальні методи дослідження електропровідності та в’язкості монотектичних металевих розплавів

8.12.2010, Wed 15:00 Statistical theory of condensed systems ст.н.с. З. Усатенко ICMP

Профілі густини мономерів для полімерних ланцюжків в обмежених поверхнями середовищах

8.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems В. Пальчиков ICMP

Scale-free and small-world effects in complex networks

7.12.2010, Tue 11:00 Quantum statistics В. Краснов ICMP

Спектр псевдоспін-електроннної моделі

1.12.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems О. Капікранян ICMP

Статистика впорядкування за рангом і важкі хвости

30.11.2010, Tue 11:00 Quantum statistics проф. Романюк М.О. Львівський національний університет ім. Ів. Франка

Кристалофізика і кристалооптика (фізичний практикум)

24.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Вікторія Блавацька ICMP

Фрактали і мультифрактали

19.11.2010, Fri 13:00 Theory of model spin systems М. Топілко ICMP

Магнітокалоричний ефект в одновимірних феромагнетиках

17.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Олеся Мриглод ICMP

Степеневі закони розподілу

16.11.2010, Tue 11:30 Quantum statistics Т. С. Мисакович ICMP

Дослідження адсорбції Cu на поверхні Si (001) на основі кластерних моделей

10.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems М. Дудка ICMP

Великі відхилення у сумі змінних зі степеневими законами розподілу

9.11.2010, Tue 16:00 Quantum statistics О. Гера ICMP

Функції Гріна моделі Бозе-Фермі-Хаббарда в наближенні типу сплаву

4.11.2010, Thu 10:00 ICMP ст.н.с. Швайка А.М. ICMP

Багаточастинкова динаміка та ефекти непружного розсіяння у сильноскорельованих електронних системах (за матеріалами докторської дисертації)

3.11.2010, Wed 11:30 Laboratory for statistical physics of complex systems Христина Гайдуківська

Суми випадкових змінних, випадкові блукання і центральна гранична теорема

2.11.2010, Tue 16:00 Quantum statistics О. Воробйов ICMP

Сильноскорельований двовимірний протонний провідник: підхід на основі статистики Фермі

29.10.2010, Fri 11:00 Quantum statistics О. Матвєєв ICMP

Дослідження непружного розсіяння світла в сильноскорельованих системах в методі динамічного середнього поля (за матеріалами кандидатської дисертації)

28.10.2010, Thu 10:00 ICMP доц. Н. Атамась Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка

Bплив розчиненої речовини на формування локальної структури молекулярних та іонних розчинів